MakerPi P2 3D Printer

Bütçe Dostu 3D Yazıcıların Öncüsü!

MakerPi P2 uygun fiyatı ve yüksek baskı kalitesi ile her eve girmeye kararlı. Boşluksuz ve hızlı hareket kabiliyetine sahip olan P2, Z ekseninde yüksek hasasiyetli baskılar almanıza olanak tanıyor. Sağlam ve çift mil yapısı ile stabil baskılar almanız oldukça kolay. ‘All Metal Extruder’ sayesinde yüksek hızlarda sorunsuz baskı imkanı da bir diğer avantajı.

3.500 TL + KDV

Büyük Ebatlarda Kaliteli Baskı İmkanı

3 Boyutlu Yazıcıların giderek popülerlik kazanması ile birlikte "ulaşılabilirlik ve baskı kalitesi" en büyük kaygıların başında geliyor. Makerpi P2'nin sahip olduğu fiyat avantajı diğer açık kaynak yazıcılar gibi baskı kalitesinden taviz vermenizi dayatmıyor. Uygun fiyatın kaliteli baskı sunabileceğini adeta size kanıtlar nitelikte.

Kolay Kurulum + Tamamen Metal İskelet + Baskı Bekletme

Karmaşası ile zihninizi bulandıran, hevesinizi kaçıran demonte yazıcılar piyasada oldukça fazla. MakerPi P2 için tek yapmanız gereken şey paketini açmak ve metal iskeleti ana gövdeye birkaç vida yardımı ile sabitlemek. Artık baskıya hazırsınız. Ayrıca herhangi bir elektrik kesintisinde çoğu yazıcıda olduğu gibi yarıda kalmış baskıyı çöpe atıp baskıyı tekrar başlatmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken uyku moduna geçmiş yazıcınızı uyandırmak ve "baskıya devam et!" demek. Artık yoğun programınıza geri dönebilirsiniz. Gerisini P2 halleder.

MAKERPI P2 TEKNİK ÖZELLİKLER

Baskı Teknolojisi:Fdm
Baskı Ucu:Tek Nozzle
Nozzle Çapı:0.4 mm
Maksimum Baskı Boyutları:25x25x25 cm
Cihaz Boyutları:41x41x51 cm
Hammadde:Pla
Bağlantı seçenekleri:SD Card
Hassasiyet:0.1-0.3 mm
Kullanılan filament çapı:1.75 mm
Dilimleme Programı:Cura
Kullanıcı arayüzü:Analog Ekran
Kalibrasyon:Vida sistemi ile manuel ayarlama
Baskı Bekletme:Mevcut
Filament Sensörü:Mevcut Değil
Windows 7 ve üzeri ve Mac OSX 10.10 üzeri ile uyumludur.