Makerpi K300 3D Printer

Kapalı kutu yapısı sabit sıcaklık, minimum gürültü ve kullanıcı güvenliği için tasarlandı.

MakerPi K300 küp şeklinde tasarlanan kapalı yapısı ile ısı kaybını ortadan kaldırarak daha kaliteli baskılar almanızı sağlar. K300 ayrıca kullanıcı güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Cihazın tüm hareketli parçaları özenle korunarak, dışarıdan müdahale şansı engellenmiştir. K300 dizaynı aynı zamanda gürültüyü de en aza indirgeyerek kullanıcı dostu ve güvenli baskılar almanızı sağlar. Firmamız MakerPi 3D yazıcı markası K300 Türkiye yetkili bayisi olarak satış, servis, yedek parça ve baskı hizmeti vermektedir.

Fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Büyük Ebatlarda Endüstriyel Baskı İmkanı

Günümüzdeki bir çok 3D yazıcıda imalat tam bir işkenceye dönüşmekte. Parça parça alınan baskıların birleştirilme işlemi baskıdan çok daha fazla efor harcamanıza neden olmakta. Makerpi K300 ile büyük ebatlarda baskılarınızı hiç zorlanmadan tek parça halinde üretme imkanına sahip olacaksınız. Tek yapmanız gereken Print tuşuna basıp arkanıza yaslanmak.

Baskı Bekletme Özelliği

Karmaşık ve büyük objelerin baskıları saatler alabiliyor. Herhangi bir elektrik kesintisinde onlarca saatlik emeğin ve hammaddenin çöpe gittiğini düşünsenize! Makerpi K300 ile baskı alıyorsanız bunun gibi sorunları düşünmenize gerek yok. Elektrik kesintisinde cihaz son kaldığı noktayı hafızasında tutarak uyku moduna geçiyor ve elektrikler geldiğinde yapmanız gereken tek şey "Baskıya Devam Et" tuşuna basmak. Aynı şey filamentinizin bitmesi veya kırılması gibi durumlarda da geçerli. Filament sensörüne sahip olan cihaz bu durumlarda baskıyı yeni filament takılana kadar bekletiyor.

Kolay Kalibrasyon İmkanı

Kaliteli baskılar alınmasındaki belki de en önemli etken baskı tablasının tek bir düzlemde kalibre edilmesidir. Evinizin eğimli bir temele inşa edilmesini istemezdiniz değil mi? Aynı durum 3 boyutlu baskı için de geçerlidir. Kalibrasyon işlemi, tablanın altında bulunan vidalar aracılığı ile tablanın yükseltilmesi veya alçaltılması işlemidir. MakerPi K300 tablanın altında bulunan 4 adet metal vida ile kolay kalibrasyon imkanı sunmakta.

MAKERPI K300 Teknik Özellikler

Baskı teknolojisi:Fdm
Baskı ucu:Tek Nozzle
Nozzle çapı:0.4 mm
Maksimum Baskı Boyutları:30x30x45 cm
Cihaz Boyutları:54x54x88 cm
Hammadde:Abs-Pla-PetG
Bağlantı seçenekleri: Usb bellek
Hassasiyet:0,1 - 0,3 mm
Kullanılan filament çapı:1.75 mm
Dilimleme Programı:Cura
Kullanıcı arayüzü:5” dokunmatik ekran
Kalibrasyon:Vida sistemi ile manuel ayarlama
Baskı Bekletme:Elektrik kesintisi durumunda baskıya kaldığı yerden devam etme
Filament Sensörü:Filamentin bitmesi veya kırılması durumunda baskı bekletme
Windows 7 ve üzeri ve Mac OSX 10.10 üzeri ile uyumludur.