MakerPi K300 3D Printer

Kaliteden Taviz Vermeyenlerin Seçimi!

MakerPi K300, yüksek baskı kalitesi ile çözüm ortağınız olmaya kararlı. Tutarlı ve hızlı hareket kabiliyetine sahip olan K300, Z ekseninde yüksek hasasiyetli baskılar almanıza olanak tanıyor. Sağlam ve çift mil yapısı ile stabil baskılar almanız oldukça kolay. ‘All Metal Extruder’ sayesinde yüksek hızlarda sorunsuz baskı imkanı da bir diğer avantajı.

Büyük Ebatlarda Kaliteli Baskı İmkanı

3 Boyutlu Yazıcıların giderek popülerlik kazanması ile birlikte "ulaşılabilirlik ve baskı kalitesi" en büyük kaygıların başında geliyor. Makerpi K300, kaliteli malzeme kullanımı ile diğer açık kaynak yazıcılar gibi baskı kalitesinden taviz vermenizi dayatmıyor. Büyük ebatlardaki tasarımlarınızı sorunsuz bir şekilde hayata geçirmek bir tuş uzağınızda.

Kolay Kurulum + Tamamen Metal İskelet + Baskı Bekletme

Karmaşası ile zihninizi bulandıran, hevesinizi kaçıran demonte yazıcılar piyasada oldukça fazla. MakerPi K300 için tek yapmanız gereken şey paketini açmak ve yazıcıyı kullanmaya başlamak. Artık baskıya hazırsınız. Ayrıca herhangi bir elektrik kesintisinde çoğu yazıcıda olduğu gibi yarıda kalmış baskıyı çöpe atıp baskıyı tekrar başlatmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken uyku moduna geçmiş yazıcınızı uyandırmak ve "baskıya devam et!" demek. Artık yoğun programınıza geri dönebilirsiniz. Gerisini K300 halleder.

MAKERPI K300 TEKNİK ÖZELLİKLER

Baskı teknolojisi:Fdm
Baskı ucu:Tek Nozzle
Nozzle çapı:0.4 mm
Maksimum Baskı Boyutları:30x30x45 cm
Cihaz Boyutları:54x54x88 cm
Hammadde:Abs-Pla-PetG
Bağlantı seçenekleri: Usb bellek
Hassasiyet:0,1 - 0,3 mm
Kullanılan filament çapı:1.75 mm
Dilimleme Programı:Cura
Kullanıcı arayüzü:5” dokunmatik ekran
Kalibrasyon:Vida sistemi ile manuel ayarlama
Baskı Bekletme:Elektrik kesintisi durumunda baskıya kaldığı yerden devam etme
Filament Sensörü:Filamentin bitmesi veya kırılması durumunda baskı bekletme
Windows 7 ve üzeri ve Mac OSX 10.10 üzeri ile uyumludur.