Hamarad

Yerli 3D Yazıcı Hamarad !

Hamarad yerli 3D Yazıcıların öncüsü, tasarım ve çıktı kalitesi açısından yabancı rakipleri ile yarışacak özelliklere ulaştı. CoreXY hareket teknolojisini kullanan yazıcı, boşluksuz ve hızlı hareket kabiliyetine sahip. Z ekseninde yüksek hasasiyet sağlanan tasarımda, Z ekseni iki uçtan rulmanlarla sabitlendi ve hareket çözünürlüğü artırıldı. ‘All Metal Extruder’ sayesinde yüksek hızlarda sorunsuz baskı imkanı sağlandı.

Yerli üretim olan Hamarad 3D printer, görünüş olarak estetik kaygılar taşıyan son kullanıcının hoşuna gideceği bir çalışma ortaya çıkarmayı başardı. Prusa ya da Reprap tarzı tüm bileşenleri ortada bir tasarım yerine, son kullanıcının hoşuna gidecek zarif bir görünüş ortaya konuldu. 

Türkçe LCD ekran ile kullanıcılara büyük kolaylık sunan Hamarad, hiç 3D yazıcı kullanmamış olan meraklılara kendi dilinden kullanım olanakları sunuyor. Hamarad yerli 3 boyutlu yazıcımızda teknik destek ve yedek parça konusunda başka markalarda karşılaşılan sorunların olmaması için tüm önlemler alındı..

HAMARAD Teknik Özellikler

Teknoloji:FDM
Basım Alanı:20 x 18 x 30 cm
Katman Kalınlığı:100 mikron
Hammadde:PLA
Kafa Sayısı:1
Hammadde Çapı:1.75 mm
Ebatları:38 x 38 x 56 cm
Ağırlık: 9 kg
Platform:Isıtmalı
Güç Kaynağı:200 W
Veri Girişi:SD kart / USB Kablo