3D HİZMETLER

Ankara'da bulunan firmamız bünyesinde 3D printer & yazıcı satışı, 3D baskı, 3D tasarım ve 3D Tarama hizmeti vermekteyiz. Ankara’nın ilk konsept 3D printer mağazası olarak 3D baskı teknolojisini en uygun  fiyatlarla en kaliteli şekilde tarafınıza sunuyoruz.

3D Modelleme: Aklınıza gelen fikirlerin, üzerinde çalıştığınız projelerin, prototip çalışmalarının gerçekleşmesi için uzman ekibimizden 3D modelleme & çizim konusunda destek alabilirsiniz. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için hayata geçirmek istediğiniz proje hakkındaki detayları mail adresimize gönderebilirsiniz veya mağazamıza gelerek tüm detayları sıcak bir kahve eşliğinde öğrenebilirsiniz. Başarılı bir 3D baskı hizmeti için katmanlı üretim teknolojisine uygun modelleme yapılması gerektiğini lütfen unutmayın. 3Dhane sizler için 3 boyutlu modelleme konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. 3D Modelleme sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi edinebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3D Baskı: 3 Boyutlu Baskı hizmeti almak için STL formatındaki dosyanızı, baskı almak istediğiniz ölçüleri ve baskı gereksinimlerinizi (iç mekanda kullanılacak, sıcağa maruz kalacak, sağlamlık gerekiyor gibi) e-mail veya whatsapp aracılığı ile tarafımıza ulaştırmanız yeterli. E-mail ve WhatsApp hattımız mesai saatleri içinde sürekli olarak kontrol edilmektedir. Gramaj ve baskı süresi gibi detayları hesaplayıp size ivedilikle fiyat bilgisi ile ilgili geri dönüş sağlamaktayız. Ortalama geri dönüş süremiz 45 dakikadır. Onayınıza istinaden ihtiyacınız olan modelin üretimini hızlıca gerçekleştirmekteyiz. Ankaranın “En Büyük 3D Baskı Kapasitesi” ünvanımızla prototipleme hizmetlerinden seri üretim hizmetlerine kadar tüm ihtiyaçlarınız için geniş yelpazede çözümler sunmaktayız. 3 Boyutlu Baskı Hizmetinden yararlanmak için Ana Menüden 3D Baskı sayfasını ziyaret ederek detayları inceleyebilirsiniz.

3D Tarama: 3D Scanner aracılığı ile elde etmek istediğiniz nesnelerin taranması ve somut hale getirilmesi için öncelikle taranmasını istediğiniz objenin birkaç açıdan çekilmiş fotoğrafını ve yaklaşık ölçülerini e-mail aracılığı ile tarafımıza iletmeniz ön bilgilendirme açısından faydalı olacaktır. Göndermiş olduğunuz veriler neticesinde yaklaşık süre ve fiyatlandırma konusunda detaylı bilgi sunmaktayız. Fiyatlandırma yapılırken ürünün boyutları, tarama için gereken süre ve tarama sonrası düzeltme işlemleri gibi detaylar göz önünde bulundurulmaktadır. Tarama hizmetinde herhangi bir liste fiyatı bulunmadığından üründen ürüne maliyet değişkenliği yaşanabilmektedir. 3D Tarama Hizmetinden faydalanmak için 3D Tarama Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.